טיפולים אסתטיים

"טכנו ביוטי" מציעה קשת רחבה של טכנולוגיות ושיטות טיפול בהתאם לדרישות המטופלים, אשר נושאות תוצאות אפקטיביות באמת ומפיקות את החזר ההשקעה המוביל בתחום.

טיפולים אסתטיים
קמטים

טיפולי הסרת הקמטים של 'טכנו ביוטי' מציעים פתרונות להסרת סנטר כפול, קו לסת רופס, צוואר רופס, קמטים בלחיים ואובדן נפח בלחיים.

טיפולים אסתטיים
צלוליט

מגוון טיפולי הצלוליט של 'טכנו ביוטי' מפחיתים את השומנים באזורי הטיפול הרצויים בלי הסיכונים, זמן ההחלמה ואובדן גמישות העור שכרוכים בניתוח.

טיפולים אסתטיים
עיצוב הגוף

טיפול עיצוב הגוף של 'טכנו ביוטי' מציע פתרון בלתי פולשני לעיצוב הגוף, ללא זמן החלמה וכמעט ללא כאב, הנושא תוצאות לאורך זמן.

טיפולים אסתטיים
מתיחת פנים

HIFU של 'טכנו ביוטי' הוא טיפול ללא ניתוח למתיחת אזור הגבות, הצוואר והעור מתחת לסנטר ולשיפור הקווים והקמטים באזור המחשוף.

טיפולים אסתטיים
כתמי פיגמנטציה

טיפולי הבזק האור והלייזר של 'טכנו ביוטי' מסירים כתמי גיל ופיגמנטציה. הם תוכננו במיוחד כדי להבטיח את נוחות המטופלים והם בטוחים ואפקטיביים לכל סוגי העור, לרבות עור כהה.

טיפולים אסתטיים
הצערת העור

טיפולי הצערת העור של 'טכנו ביוטי' מצעירים עור מבוגר ומשפרים את היופי הטבעי של המטופלים שלכם וחושפים עור חלק יותר, צעיר יותר ובעל מראה בריא יותר.

טיפולים אסתטיים
הסרת שיער

פתרונות הסרת השיער של 'טכנו ביוטי' משיגים את התוצאות המרביות בכל אזורי הגוף בבטיחות, נוחות ושבעות רצון גבוהה מצד המטופלים

טיפולים אסתטיים
הידוק העור

פתרונות הידוק העור של 'טכנו ביוטי' מתאימים לכל סוגי העור ולכל אזורי הגוף. הם בטוחים ונושאים תוצאות מרביות.

טיפולים אסתטיים
הבהרת העור

לייזר הבזק האור ולייזר ה-CO2 של 'טכנו ביוטי' מספקים פתרון מקיף לטיפול הלבנת העור לבעיות עור מכל הסוגים.

טיפולים אסתטיים
אקנה

הטיפול מתאים לכל סוגי העור, אין לו תופעות לוואי והוא משיג גוון עור נקי וחלק יותר בתוצאות ארוכות טווח.