הפחתת שומן באמצעות HIFU של Ulipo

Picasso Ulipo

אולטרה – סאונד ממוקד בעוצמה גבוהה שמתמקד בשומן

 Picasso Ulipo הוא טיפול מהפכני המשתמש באולטרה – סאונד ממוקד בעוצמה גבוהה כדי להיפטר משומן עיקש. Picasso Ulipo‎ יסייע לכם להעניק למטופלים שלכם הצרת היקפים והחלקה של ממש, עם הצרה ממוצעת של 2.5 ס"מ במותניים לאחר טיפול אחד של שעה. עבור מטופלים שיש להם שומן עיקש בקו המותניים (בבטן ובצדי הגוף).

Picasso Ulipo הוא טיפול מושלם עבור אנשים שקרובים לגודל ומבנה הגוף האידאליים עבורם, שרק זקוקים לעזרה במקום שבו הדיאטה והפעילות הגופנית לא עובדות יותר.

  • עיצוב ממוקד ואפקטיבי בהתאמה אישית
  • תוצאות אמיתיות – מטופל אחר מטופל
  • ללא ניתוח, לא פולשני
  • בטוח ואפקטיבי לכולם

טיפולים

טיפול אחד, שעה אחת, מידה אחת פחות

Liposonix יוצר עליית טמפרטורה מעל 56‎ °C ובכך משמיד באופן אפקטיבי מבלי להזיק לרקמה מחוץ לאזור המיקוד המכוון. המקרופאגים נמשכים לרקמת שומן שטופלה והם בולעים תאי שומן והתאים מפורקים. הגוף מעבד את התאים המושמדים ומפריש אותם תוך 8-12 שבועות.

הפחתת שומן באמצעות HIFU של Ulipo
הפחתת שומן באמצעות HIFU של Ulipo

טכנולוגיה

טכנולוגיית HIFU

לרוב, טכנולוגיות הפחתת שומן בלתי פולשניות, כגון גלי רדיו, חודרות באופן מוגבל לרקמת השומן התת – עוריות מפני שהאנרגיה נספגת ברובה בסמוך לפני העור, ולכן התוצאות הן זמניות בלבד.

לעומת זאת, אנרגיית אולטרה – סאונד יכולה לשמש לחדירה מעבר לשכבות העור ואל רקמת השומן המיועדת מבלי לפגוע בעור או ברקמות שמסביב. טכנולוגיות אולטרה – סאונד אחרות לעיצוב הגוף, לרוב משתמשות באנרגיה בעוצמה נמוכה, בתדר נמוך או באנרגיה בלתי ממוקדת, שיכולה לדרוש טיפולים מרובים ולהוביל לתוצאות בלתי צפויות. מערכת Ulipo משתמשת באנרגיית אולטרה – סאונד ממוקד בעוצמה גבוהה כדי להשמיד שומן תת-עורי ספציפי באופן בלתי פולשני, עם תוצאות אחידות וצפויות לאחר טיפול של שעה.

עיצוב בהתאמה אישית

יש מטופלים בגדלים שונים ובמבני גוף שונים, והשומן שלהם לא פחות מגוון. מכשירים אחרים לעיצוב הגוף באופן לא פולשני, עלולים להיות מוגבלים ביכולתם לטפל באזורים מסוימים של שומן ועלולים לדרוש מספר שעות ו/או מספר מפגשי טיפול כדי להתמודד עם האזורים הבעייתיים כראוי. מערכת Picasso Ulipo מגוונת מאוד ומאפשרת לשלוט בדיוק בכיוון האנרגיה ובאופן הפעלתה, ולכן הטיפול מותאם אישית ונמשך שעה בלבד.

ידיות

ידית של 1.3 ס"מ לבטן, ירכיים וישבן.

מפרט: 2 מה"צ, עומק של 1.3 ס"מ.

ידית של 0.8 ס"מ לזרועות, רגליים וירכיים.

מפרט: 2 מה"צ, עומק של 0.8 ס"מ.

מפרט

הפחתת שומן באמצעות HIFU של Ulipo

Pin It on Pinterest

Share This