מכשיר לייזר דיודה להסרת שיער בשילוב ואקום

Picasso Laser TB

הסרת שיער ללא כאב.

מכשיר DM-810) Picasso Laser TB) משתמש בדיודת לייזר חדשנית המשלבת טכנולוגיית ואקום על מנת להסיר שיער לא רצוי בקלות ובמהירות בהשוואה לפתרונות לייזר אחרים. המכשיר מהווה פריצת דרך אדירה בתחום טיפולי הסרת השיער, גם בשל היותו מכשיר נוח במיוחד לשימוש עבור המטפל והמטופל כאחד, והן מהיותו בעל טכנולוגיה מהפכנית המסירה שיער ביעילות מרבית.

רובינו ניסינו בעבר שיטות רבות להסרת שיער בהם מריטה, גילוח, שעווה וחומרים שונים להסרת שיער. חלק מהשיטות כואבות, חלקן מלכלכות. אך המשותף לכולן הוא שכולן זמניות. דגם DM-810 משלב טכנולוגיית ואקום פורצת דרך ומשתמש בגודל נקודה ענק, ולכן הוא משיג תוצאות מעולות לטווח הארוך ללא פגיעה בעור וברקמה שסביב השערות.

  • הספק גבוה: 3000 ואט
  • קירור תרמו-חשמלי (TEC)
  • טכנולוגיית ואקום
  •  15 שעות עבודה רצופות
  • קצב חזרה גבוה
  • גודל נקודה גדול: 12*32 מ"מ רבוע

טיפולים

הסרת שיער בדיודת לייזר המשלבת וואקום

במהלך הטיפול, הוואקום מושך את העור בעדינות לכיוון הידית, והעור נמתח כשהוא חש בלחץ הוואקום. השיער נמשך אל מקור האנרגיה ומאפשר לפוטונים רבים להגיע אל המלנין שבשערה. בשלב זה נוצר חום הפוגע בזקיק השערה וביכולת הצמיחה שלה חזרה.

מכשיר לייזר דיודה להסרת שיער בשילוב ואקום
מכשיר לייזר דיודה להסרת שיער בשילוב ואקום

טכנולוגיה

טכנולוגיית ואקום

ידית ה- DM-810 מהווה שכלול משמעותי בתחום הסרת השיער בלייזר, כשהיא משלבת ואקום יחד עם דיודת הלייזר. הטכנולוגיה מבטיחה טיפול מהיר ונוח באזור הטיפול. הידית DM-810 מאפשרת טיפול אפקטיבי בכל סוגי השיער והעור, ושומרת על העור סביב השערה.

מערכת Windows

עם מערכת Windows ניתן לאסוף מידע על הלקוחות ביתר קלות. ניתן לייצר תוכנית טיפולים ללקוחות שלכם.

קירור מובנה במגע

טכנולוגיית קירור מובנה במגע (ICC) מקררת את העור וממזערת את הסיכון לכוויות. כך ניתן להשתמש בעוצמות גבוהות יותר ובקצב חזרה (מהירות) גבוהה יותר. התוצאה היא פתרון פורץ דרך להסרת שיער בלייזר המשיג תוצאות נפלאות בכל סוגי העור.

קירור תרמו-חשמלי (TEC™‎)

מודול TEC בעוצמה גבוהה ומיכל מים גדול, מבטיחים פעולה רצופה של דגם ICE במשך למעלה מ- 15 שעות.

טכניקת ההקרנה בתנועה

טכניקת ההקרנה בתנועה הזו מהווה פריצת דרך בנוחות המטופל ובמהירות הטיפול. עם גודל נקודה של 12*35 מ"מ רבוע ותדר חזרה של 10 הרץ, אתם מפעילים אנרגיה בשטח נרחב באופן בטוח ואחיד. אתם תשפרו את התוצאות באופן משמעותי על ידי הימנעות מהחמצת נקודות והבטחת שיעור הכללה מלא.

מפרט

מכשיר לייזר דיודה להסרת שיער בשילוב ואקום

Pin It on Pinterest

Share This